Strona główna | Przegląd technicznyNiewidoczny dla oka system BEZOKAPOWY firmy Galeco

Niewidoczny dla oka system BEZOKAPOWY firmy Galeco

Współczesne trendy architektoniczne, odchodząc od orynnowania starszej generacji, dają pierwszeństwo prostym i eleganckim rozwiązaniom, które podnoszą walory całego projektu. Z myślą o takich funkcjonalnych i minimalistycznych w wyrazie aranżacjach dachowych firma Galeco wprowadziła na rynek innowacyjny BEZOKAPOWY system rynnowy. Montowany bezpośrednio w ociepleniu budynku idealnie synchronizuje się z pokryciem dachowym i elewacją, dzięki czemu, spełniając wszystkie funkcje systemu odprowadzającego wodę, pozostaje całkowicie niewidoczny.

Nowy system BEZOKAPOWY Galeco zaprojektowano z myślą o nieszablonowych bryłach domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych i małych obiektów przemysłowych pozbawionych klasycznych okapów. Opatentowane przez firmę Galeco rozwiązanie przełamuje dotychczasowe ograniczenia aranżacyjne, pozwalając kreatywnym architektom z wdziękiem wkomponować innowacyjne rynny w linię każdego obiektu.

Na system BEZOKAPOWY Galeco składają się stalowe rynny o prostokątnym profilu o szerokości 125 mm i rury spustowe wykonanej z PVC o wymiarze 70 x 80 mm. Rynny, stanowiące podstawę innowacyjnego systemu, powstały z połączenia najwyższej jakości rdzenia stalowego pokrytego ocynkiem z powłoką polimerową tworzącą stałą, solidną i zwartą warstwę, chroniącą stal przed korozją. Rozwiązania te stosowane do tej pory w sztandarowych systemach firmy Galeco - STAL i Luxocynk - gwarantują trwałość i funkcjonalność przez wiele lat.

Wart podkreślenia jest fakt, że dzięki prostokątnemu profilowi nowy system BEZOKAPOWY umożliwia schowanie rynien oraz pionu spustowego w ociepleniu budynku. Prostokątny przekrój sprawia, że rynna jest znacznie bardziej wydajna niż konkurencyjne rynny o wymiarach 125 mm o profilu okrągłym. Innowacyjność nowego systemu BEZOKAPOWEGO firmy Galeco polega również na zatrzaskowym połączeniu specjalnie zaprojektowanego haka doczołowego z maskownicą, która jest elementem służącym do zabudowy całego poziomu rynnowego.

Hak wyposażony w zamki umożliwia zatrzaśnięcie w nim maskownicy, którą w każdej chwili można zdemontować w celu uzyskania dostępu do rynny. Warto podkreślić, że perfekcyjne wkomponowanie rynny, poprzez dobranie odpowiedniej barwy do pokrycia dachowego lub elewacji, umożliwia aż 10 wariantów kolorystycznych maskownicy. Co istotne, na zamówienie istnieje możliwość lakierowania maskownicy na dowolny kolor z palety RAL.

Pionierski system BEZOKAPOWY firmy Galeco stworzony został z myślą o architektach, którzy tworzą projekty wymagające pełnej perfekcji. Nawiązujące do aktualnych trendów w budownictwie rozwiązanie firmy Galeco z pewnością umożliwi efektowne połączenie zaawansowanej funkcjonalności z nowatorską stylistyką budynków.

Przykładowa wycena producenta:

Rynna 4 mb w kolorze srebrnym - 95,94 zł brutto
Rura 4 mb w kolorze jasnopopielatym - 59,04 zł brutto

Źródło i zdjęcie: Galeco

CZYTAJ WIĘCEJ

Trójnik uniwersalny
Konkurs Galeco
Nowy system rynnowy
Rynny Galeco wielokrotnie nagrodzone
Nowy rozmiar rynien
Galeco Assistance - natychmiastowa pomoc podczas budowy
Wystartowała II edycja konkursu "Dekarz na 5". Pokaż się z najlepszej strony!
Galeco sięga coraz wyżej
Galeco sięga coraz wyżej
Systemy rynnowe Galeco dla obiektów przemysłowych
Anatomia okapu, cz. 2. Elementy, funkcje, rozwiązania
System rynnowy Galeco STAL - niezawodna ochrona przed wodą deszczową
Uśmiechnięte rynny Galeco ze Złotym Godłem Laur Klienta 2013
Laur Klienta 2013 dla rynien Galeco
Niezawodna ochrona przed wodą deszczową. System rynnowy Galeco STAL
System BEZOKAPOWY - nowoczesne spojrzenie na rynny
Gdy zabraknie kształtki - system nagłej pomocy SOS Galeco Assistance
PVC, STAL, LUXOCYNK - jaki system rynnowy wybrać?
Koszty orynnowania - wyliczamy krok po kroku
Maskownica podsufitkowa - nowy, alternatywny sposób montażu systemu BEZOKAPOWEGO
Galeco: 100% PL - polski producent z europejskimi sukcesami
System Bezokapowy Galeco - nieszablonowe rozwiązania rynnowe
Myślisz rynna, widzisz innowacje. Rynny bezokapowe oraz łańcuchy zamiast odpływówDODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się