Strona główna | BranżaNAGRODZENI przez miesięcznik DACHY - TOP DACHY 2012

NAGRODZENI przez miesięcznik DACHY - TOP DACHY 2012

Najwyższa jakość produktów nagrodzona przez miesięcznik DACHY. 12 lat działalności na rynku pozwoliło nam zebrać sporo doświadczeń związanych z branżą dachową i dekarską. Udało nam się także zdobyć sporą renomę i prestiż. Uznaliśmy, że predestynuje nas to do przyznawania własnych nagród – TOP DACHÓW. Nagrody TOP DACHY 2012 mają na celu promocję wysokiej jakości produktów dachowych. Wyróżnione zostaną firmy, które stosują innowacyjne technologie i materiały oraz propagują energooszczędność i ekologiczność produktu. Przyznanie nagród TOP DACHY 2012 miesięcznika DACHY zapewnia nie tylko promocję na łamach magazynu, ale także ułatwia nagrodzonym pozyskiwanie nowych klientów.

Nagrody TOP DACH 2012 w następujących kategoriach:
 • produkt na budynku jednorodzinnym: producent Dörken Delta Folie Sp. z o.o. za produkt DELTA®-MAXX PLUS. DELTA®-MAXX PLUS - energooszczędna membrana ze specjalnie powleczoną włókniną, otwartą dyfuzyjnie, odporna na rozerwanie, odbijająca ciepło i oszczędzająca koszty ogrzewania.
Nagrodę odbiera Dyrektor Techniczny Dörken Delta Folie Sp. z o.o. Sebastian Wybraniec
 • produkt na budynku komercyjnym/użyteczności publicznej: producent Enke-Werk za produkt płynna folia tworzywowa. Enkopur - jednokomponentowa srebrno-szara, płynna folia tworzywowa, znajdująca zastosowanie w budownictwie komercyjnym przy uszczelnianiu całych powierzchni dachowych oraz uszczelnianiu takich detali, np. przepustów, wpustów, kabli, koryt zlewowych, kształtowników oraz balkonów i tarasów.
 • Nagrodę odbiera Dyrektor Enke-Werk Marian Kies

 • produkt na obiekcie zabytkowym: producent Rheinzink Polska za produkt Łuski Dachowe Rheinzink. Rheinzink Łuski Dachowe – kwadratowe i rombowe z blachy tytan-cynk, posiadające wygięcia w formie płaskich rąbków umożliwiających bezpieczne wykonanie wszelkich krzywizn. Klasyczne miejsca zastosowań dla małych łusek to pokrycia wież, lukarn, kominów i krawędzi dachów.
 • Nagrodę odbiera Prezes Rheinzink Polska Krzysztof Czarnocki

Nagrody specjalne  TOP DACHY 2012
 • nagroda dla producenta szczególnie i z dużym zaangażowaniem wspierającego szkolnictwo: Monier Braas Sp. z o.o. za zaangażowanie, dbałość o jakość szkoleń oraz szczególny nacisk na promowanie poprawnych rozwiązań na dachu zarówno wśród wykonawców jak i młodzieży szkół budowlanych.
 • Nagrodę odbiera Dyrektor Monier Braas Sp. z o.o. Grzegorz Barycki

 • nagroda dla producenta za dbałość o wysoką jakość swoich produktów: DuPont Poland Sp. z o.o. za niezwykłą staranność w promowaniu produktów najwyższej jakości, propagujących energooszczędność i ekologiczność produktu na przestrzeni wielu lat.
 • Nagrodę odbiera Dyrektor Sprzedaży Jakub Plakut DuPont Polska Sp. z o.o.

 • nagroda dla organizacji/instytucji za wkład w rozwój branży dekarskiej: Interservis Sp. z o.o. za stworzenie i organizację już po raz piąty warsztatów dekarskich pod nazwą OGÓLNOPOLSKI SALON DEKARSKI w Łodzi.
 • Nagrodę odbiera Prezes Interservis Sp. z o.o. Paweł Babij

GRATULUJEMY!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nagrody TOP DACHY 2012DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się