Strona główna | Branża
‹‹‹ poprzednia678910111213141516następna ›››

Tytuł Brązowej Budowlanej Marki Roku dla Roto

Branża
Już drugi rok z rzędu okna dachowe i akcesoria produkowane w lubartowskiej fabryce firmy Roto Okna Dachowe otrzymują tytuł Brązowej Budowlanej Marki Roku. To już dwunasta edycja jednego z najbardziej prestiżowych rankingów, który wyłania najlepszych producentów materiałów budowlanych.

Firma FAKRO wyróżniona nagrodą "Budowlana Marka Roku 2016"

Branża
23 czerwca 2016 r. w Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy odbyła się Gala Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku i Champion Roku 2016. Wśród licznie zgromadzonych gości znaleźli się przedstawiciele producentów materiałów budowlanych, organizacji zrzeszających wykonawców, stowarzyszeń branżowych i ...

Produkty firmy VELUX zadziałają w aplikacji Apple HomeKit

Branża
Już wkrótce produkty firmy VELUX będą uwzględnione w najnowszej aplikacji Apple HomeKit - ogłosiła firma Apple podczas Światowej Konferencji Programistów 2016 (WWDC) w San Francisco.

Okna i markizy Fakro w programie Dom Marzeń

Branża
FAKRO, tegoroczny jubilat, świętujący 25 urodziny obecności na rynku w branży stolarki budowlanej został partnerem nowego programu "Dom Marzeń" ("Building the dream"). Emisja programu rozpocznie się 25 czerwca, a zakończy 31 sierpnia br. na antenie TVN.

BRAAS przygotowuje młodych dekarzy na Mistrzostwa Świata

Branża
Pod koniec maja w Ośrodku Szkolenia Dekarzy w Gdańsku przy Państwowej Szkole Budownictwa im. profesora Mariana Osińskiego odbyło się dwudniowe szkolenie dla laureatów Mistrzostw Polski Młodych Dekarzy. Wiedzę oraz wskazówki udzielane przez szkoleniowców młodzi adepci dekarskiego fachu będą mieli okazję w...

Materiał zakupiony przez inwestora, czyli kiedy i za co odpowiada dekarz?

Branża
Jak uniknąć konfliktów z inwestorem, gdy zdecydował się na samodzielny zakup produktów i za co może ponosić odpowiedzialność wykonawca – na pytania redakcji portalu SuperDekarz odpowiada mec. Rafał Kufieta z Kancelarii Prawnej Rafał Kufieta we Wrocławiu.

Akademia Dekarstwa Łupkowego

Branża
28 kwietnia br. w Dobrej pod Krapkowicami odbyło się uroczyste otwarcie Akademii Dekarstwa Łupkowego. Inicjatywa została podjęta przez firmę SKN, będącą polskim dystrybutorem łupka kamiennego marki Rathscheck. Marka ta jest także głównym partnerem Akademii.

Stosowanie terminowych umów o pracę po 22 lutego 2016 r.

Branża
Przedsiębiorcy z branży budowlanej, którzy zatrudniają pracowników na podstawie terminowych umów o pracę, powinni mieć świadomość o wejściu w życie 22 lutego 2016 r. nowelizacji kodeksu pracy, która przewiduje trzy rodzaje umów: na okres próbny, na czas określony i na czas nieo...

FAKRO otrzymało Wyróżnienie Jubileuszowe TERAZ POLSKA

Branża
FAKRO, tegoroczny jubilat, świętujący 25 lat istnienia, zostało uhonorowane za całokształt swojej działalności przez Kapitułę Konkursu "Teraz Polska". Uroczysta, XXVI gala odbyła się 30 maja br. w warszawskim Teatrze Wielkim.

Fabryka BRAAS w Opolu ma już 20 lat

Branża
W czerwcu 1996 roku uruchomiono pierwszą w Polsce fabrykę BRAAS. 20 lat później zlokalizowany w Opolu zakład produkcyjny nadal jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w kraju, a dachówki marki BRAAS są synonimem jakości i niezawodności.

‹‹‹ poprzednia678910111213141516następna ›››